کتاب صوتی چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم اثر آیلسا فرانک

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۲۱ فروردین ۱۳۹۹
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

درباره کتاب صوتی چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم:

کتاب صوتی چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم با ارائه روش نوینی با نام هپنوترابی به شما می آموزد که چگونه با افکار مزاحمی که مانع پیشرفت شما می‌شود مقابله نمایید و با امواج مثبتی که در ذهن خود ایجاد می‌ کنید به هر چه بهترشدن زندگی خود کمک کنید. آیلسا فرانک یک مربی و هپنوتراپیست معروف است که با ارائه اصول و تکنیک‌ های مختلف شادی را به زندگی شما باز می‌گرداند.

به باور نویسنده این کتاب، زندگی هر انسانی بر عادت‌ ها و الگوهای وی استوار شده است؛ هر فردی با جایگزین‌ کردن عادت‌ های قدیمی با عادت‌ های جدید می‌تواند زندگی خود را متحول کند. آیلسا فرانک با ترکیبی از تکنیک‌ های ویژه خود به اضافه تجربیاتی که در ارتباط با مشتریانش بدست آورده است، نحوه کمک افراد به خود برای داشتن یک زندگی لذت‌بخش و همراه با آرامش را آموزش می‌دهد. این کتاب یکی از کتاب های روانشناسی است که در بخش روانشناسی فروشگاه فایل صد فایل قرار دارد.

مطالعه کتاب صوتی چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم چه فایده ای دارد؟

با مطالعه این کتاب و به‌ کاربردن تکنیک‌ های ارائه‌شده در بخش های مختلف زندگی خود چون کار، کسب پول و ثروت، روابط، ترس، اعتیاد، استرس و تحریکات روزمره می‌توانید نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کنید. این کتاب طرز غلبه بر افکار منفی، ساختن زندگی بهتر و تغییر در عادات بد را به مخاطب می‌ آموزد. نویسنده این کتاب در کنار تمام پژوهش‌ های ارزشمندی که در حوزه‌ های هپنوتراپی داشته است توانسته تجربیات عملی خود را نیز در این حوزه به مخاطب خود انتقال دهد که این ویژگی‌ شاخص باعث شده کتاب چگونه فکرهای بیهوده را کنار بگذاریم به اثری ارزشمند تبدیل شود که هر فردی می‌تواند از آن بهره‌ های بیشتری کسب کند.

مشخصات کتاب صوتی:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: ۱۹ فایل صوتی

نویسنده: آیلسا فرانک

مترجم:

گوینده:

تعداد صفحات: ۲۹۶

 

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.