کتاب صوتی مبارزه به سبک زنانه اثر لیزا بیور


در حال بارگذاری
۹ فروردین ۱۳۹۹
mp3
400 مگابایت
220
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

درباره کتاب صوتی مبارزه به سبک زنانه:

نویسنده کتاب صوتی مبارزه به سبک زنانه زنان را به چالش در می‌ آورد تا خود را به همان شکلی که خدا آفریده، پذیرفته و گرامی بدارند. شما به‌ عنوان یک زن کشف خواهید کرد که چگونه باید تماماً زنانگی و ارزش‌های والایی را که خدا در شما شکل داده است بکار بگیرید و آنها را به مرحله عمل درآورید.

همچنین کمک می‌کند تا از بسیاری تحمیل‌ها و محدودیت‌هایی که باعث شده شما را از درک پتانسیل خدادادی دور نگاه دارند، رها شوید. موضوع این کتاب روانشناسی است که در بخش روانشناسی سایت صد فایل برای شما کتاب دوستان قرار داده شده است.

بخشی از کتاب صوتی مبارزه به سبک زنانه:

از چه زمانی، ویژگی های زنانه به صورت یه تابو درآمده است. گرایش های اخیر در به تصویر کشیدن مفهوم زن و زنانگی بیشتر از آنکه نقش و جایگاه زنان را در جامعه بازتاب دهد صدمه وارد کرده است. لیزا بیول توسط همایش هایی که در سراسر جهان برگزارکرده است با میلیون ها زن و دختر درباره قدرت حقیقی زن بودن صحبت کرده است.

او اغلب با اشاره به موضوعاتی واقعی چون اطاعت، قدرت جنسیت و نقش والدین به عنوان یکی از مورد اعتمادترین منابع برای زنانی در آمده است که به دنباله راهنمای گرفتن در مورد مسائلی هستن که به ندرت قادرند درباره آن بحث بپردازند. لیزا با ارائه ی تصویری و تازه و قدرت بخش به توضیح می پردازد. زنان چه هنگام دید و رویای نقشه ی بی همتای خدا را برای خیش از دست میدهند مبارزه کردن به سبک زنانه چگونه است. زنان چه نقاط قوتی دارند. چگونه می توان قدرتی که در زن وجود دارد به حالت اول برگرداند…

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها:

نویسنده: لیزا بیور

گوینده: شیرین

مترجم: ناتاشا جلالیان (امینی)

تعداد صفحات: ۲۲۰

 

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.