کتاب صوتی زندگی مه آلود پریا اثر مرتضی مصطفوی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۱۳ فروردین ۱۳۹۹
صوتی mp3
206
2419 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

درباره کتاب صوتی زندگی مه آلود پریا:

کتاب صوتی زندگی مه آلود پریا داستانی روانشناسی است در مورد زنی موفق که مدیریت مهمان سرای بزرگ سنتی را بر عهده دارد. مهمان سرای که در جذب مهمان های ایرانی و خارجی رتبه اول را کسب کرده است پریا هرچند از استعداد و نبوغ بالایی برخوردار است بطوری که دیگران به موفقیت او رشک می بندند ولی در گذشته اشتباهی بزرگی را مرتکب شده که جرات بیان آن را به نزدیکان و خویشاوندان خود ندارد در روند قصه کم کم گذشته او مانند کابوسی بر روح نا آرامش فرو آمده و به شدت آزارش می دهد.

کتاب صوتی زندگی مه آلود پریا

با مبتلا شدن به بیماری عذاب وجدان او تشدید شده و برای عبور از این بحران با مشکلات زیادی روبرو می شود و وقتی از همه و حتی شوهرش ناامید می شود با همان حالت بیماری بدون اطلاع از بیمارستان فرار می کند و برای پیدا کردن شخصی که به او ظلم کرده راهی سفر دور درازی می شود  در این سفر با موانع و افرادی زیادی مواجه شده و اتفاقات زیادی برای او رقم می خورد از طرفی شوهرش که بسیار نگران اوست به هر سختی که شده پریا را در جاده ای مه آلود پیدا کرده و بعد از مشاجره و درگیری مجبور می شود که با او همسفر شود تا فرد مورد نظر را پیدا کند.

کتاب صوتی زندگی مه آلود پریا توانست با استقبال مخاطبین مواجه شود و در دوسال پیاپی در نمایشگاه کتاب تهران به چاپ پنجم برسد که به گفته مدیر نشر داستان اگر مورد حمایت پخش کتاب قرار می گرفت و در کتابفروشی های تهران و شهرستان که متقاضی زیادی دارد عرضه می شد قطعا فروش آن چندین برابر می شد مصطفوی نویسنده این اثر علاوه بر تالیف چهار کتاب در ادبیات داستانی چند فیلمنامه سینمایی و سریال نیز به نگارش در آورده است.

بخشی از کتاب صوتی زندگی مه آلود پریا:

زن که غم بزرگی برچهره اش نشسته است، آنقدر در افکار کابوس وار خود غرق است که گویی طبیعت مه آلود توان حرف زدن را از او گرفته است، خاطرات گذشته و عذاب وجدان لحظه ای او را رها نمی کند. پشیمانی و سینه او را به تنگ آورده و نفس کشیدن را برایش سخت می کند. اندک اندک حالش وخیم تر شده و در حالی که مظلومانه اشک می ریزد. شیشه را پایین می دهد، تا شاید از این وضعیت دردناک نجات پیدا کند. با پایین آمدن شیشه، باد شال سفید و گیسوان سیاه او را به رقص می کشاند. مرد نیز چشمانش ابری می شود و در حالی که حالش دگرگون شده به زحمت جلوی گریه خود را می گیرد.

در ادامه خواهید شنید:

صدایی جز گریه زن و زنگوله کوچکی که از آیینه آویخته شده، به گوش نمی رسد. روی صندلی عقب، مجله ای با عکس بزرگی از زن که در حال مصاحبه با یک خبرنگار است، دیده می شود. لحظاتی بعد زن با اشاره از مرد می خواهد که اتومبیل را نگه دارد. مرد با نگرانی نگاهی به او کرده و اتومبیل را کنار جاده متوقف می کند. زن آهسته پیاده شده و کمی جلوتر، کناره جاده نزدیک دره، با دستش گاردریل را می گیرد و طبیعت اطراف و دره عمیق را نگاه می کند. مرد چنان با حسرت او را می نگرد که انگار آخرین دیدار است. بعد با چشمانی اشک بار نیم پالتو را برداشته و به سمت زن می رود و آن را به آرامی روی شانه های او می اندازد.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: ۲۴ فایل صوتی

نویسنده: مرتضی مصطفوی

تعداد صفحات: ۲۰۶

 

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.