کتاب صوتی زبان سری رویاهای بیداری اثر مایک اِورینام


در حال بارگذاری
۱۷ فروردین ۱۳۹۹
۱۰,۰۰۰ تومان
خرید

درباره کتاب صوتی زبان سری رویاهای بیداری:

قرنهاست که خردمندان می گویند زندگی چیزی جز یک رویا نیست. وقتی بعد از دیدن یک رویا بیدار می شویم تازه میفهمیم ک در خواب بوده ایم. پس به این ترتیب چگونه میتوان از خواب رویای بیداری زندگی خود برخیزیم؟ یک راه بکاربردن آموزش های اِک، نور و صوت خداوند است که مرحله به مرحله در اختیار انسان قرار می گیرد. کتاب صوتی زبان سری رویاهای بیداری یکی از کتاب های روانشناسی است که در بخش روانشناسی سایت صد فایل قرار دارد.

این کتاب دوازده تعالیم باستانی اکنکار را بر ما می گشاید و به ما نشان می دهد که چگونه میتونیم گام های نخست خود را به سوی کشفیات پر بار کننده زندگی برداریم. در کتاب صوتی زبان سری رویاهای بیداری ، مثال‌ها و روایاتی از افراد آورده شده است که به‌زعم نگارنده در زندگی خود، گوش سپردن به زبان درونی (زبان سری رویاهای بیداری) را فرا گرفته‌اند. وی معتقد است که این افراد با دریافت الهام‌ های پیشگویی و یا حتی هشدار از طریق حوادث ساده، خود را برای روبه‌رویی با مشکلات زندگی آماده کرده‌اند.

بخشی از کتاب صوتی زبان سری رویاهای بیداری:

زمانی که ابراهام لینکلن نوجوانی بی هدف بود با مردی روبرو شد که قصد داشت به سوی غرب سفر کنند. اما آن مرد برای تهیه غذا به پول احتیاج داشت. او بشکه نسبتا بزرگی به همراه داشت و به لینکن پیشنهاد کرد که بشکه و محتویات آن را جمعاََ به مبلع نیم دلار بخرد، حس خیر خواهی و نوع دوستی لیکن بالا بود. به همین دلیل بول را پرداخت و بشکه را تحویل گرفت. وقتی که لینکن دانست محتویات داخل بشکه را جستجو می کرد در ته آن چند تا کتاب قدیمی دید.

کتاب ها مجموعه کامل حقوق لیک استون بود. لینکن با اشتیاق تمام آنها را مطالعه کرد و همین او را بر آن داشت تا در آینده در رشته حقوق تحصیل کند و متعاقب آن وارد عرصه سیاست گردد. لینکن همواره آن روز بخصوص را به یاد داشت، زیرا آن روز در زندگی اش یک نقطه عطف مهم به شمار می رفت. او در آن زمان به سختی می توانست درک کند که آن کتاب های خاک گرفته قدیمی، در حقیقت نماد رویای بیداری در زندگی او بودند که می خواستند درباره آینده او پیشگویی کنند.

فهرست مطالب:

زبان سری

طبیعت کاربردی رویاهای بیداری

اولین واژه های مشهور

زبان حکمت زرین و سایر منابع

رمزگشایی رویاهای بیداری

نمادها و نشانه های مهم

دوره های تحول

هدایت، حفاظت، تایید

بصیرت در زندگی

رویاهای بیداری پیام آور

رویای عقاب

بیداری بزرگ

پایان

مشخصات کتاب صوتی:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها:

کیفیت فایل ها: عالی

حجم کل فایل ها:

مدت زمان پخش:

نویسنده: مایک اِورینام

مترجم: محمدعلی اخلاق دوست

زبان ترجمه: فارسی

گوینده:

تعداد صفحات: ۲۰۰

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.