کتاب صوتی روح هیمالیا اثر سوامی آمارجیوتی


در حال بارگذاری
۱۶ فروردین ۱۳۹۹
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

درباره کتاب صوتی روح هیمالیا:

کتاب صوتی روح هیمالیا کتابی بسیار زیبا و جذاب که توسط سوامی آمار جیوتی به رشته تحریر درآمده است و در بخش کتاب و رمان سایت صد فایل قرار دارد. این کتاب شرح زندگی هیچ استاد یا سالک خاص و حتی زندگینامه نویسنده آن نیست. این کتاب که در قالب داستان نوشته شده، حکایت سلوک، و شرح تعالیم و نمونه‌های زندگی معنوی در سرزمین هیمالیا است.

بخشی از متن کتاب صوتی روح هیمالیا:

روزگاری بر کرانه های رود ساراسواتی ۷ در مجاورت روستای سونار لینگا ۸ عارفی زندگی می کرد. او در منطقه ی شمال مرکزی هیمالیا، در میان قله ای برف پوش، از فراز رود ساراسواتی، روستای سونار لینگارا که آخرین پایگاه مسکونی در جادهی هیمالیا بود، نظاره می کرد. سونار لینگا که بر دامنه های مرتفع دو هزار و پانصد متری واقع شده بود، به صورت کلبه های قهوه ای رنگی که تنگاتنگ هم بودند، به نظر می رسید. دو تن از روستاییان در جنگل کاجهای افراشته، هیزم میشکستند. پرنده ها اینجا و آنجا نغمه سرایی می کردند مرغزارهای ساکت رانبوه، بر پهنای زمین شیبدار، گسترده شده بودند. قلوه سنگهای ریز و درشت خاکستری رنگ، در سطع دره پراکنده بودند.

در ادامه خواهید شنید:

سارا سواتی کونده که سرچشمه ی رود ساراسواتی است، فقط به اندازی یک روز راهپیمایی از آن جا فاصله داشت سپیده دم با سر زدن آفتاب صبحگاهی که بر قله های شرقی رشته کوه طلوع می کرد، رنگ باخت. عارف از کلبه چوبی خود بیرون آمد و در حالی که کشکول در دست داشت، رو به سوی رود نهاد. او با قامتی افراشته و استوار که در خور یک عارف است، گام بر می داشتند. بلند بالا بود. پیشانی فراخی داشت. طرهی گیسوان بافتهاش تا کمرگاهش میرسید و پیکر نحیف و باربکش را می پوشاند. سیمای دلنشین و درخشان او، همراه با آرامش و سروری که از وجودش ساطع بود، همهی تردینها را می زنود، پی بردن به من او دشوار بود. لیک از سیمایش می شد گمان برد که حدود شصت سال دارد.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: ۱۸ فایل صوتی

نویسنده: سوامی آمار جیوتی

مترجم: فریبا مقدم

گوینده: انسیه کریمی

تعداد صفحات: ۱۲۸

 

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.