کتاب صوتی خوشبختی را به بها می دهند نه به بهانه


در حال بارگذاری
۱۹ فروردین ۱۳۹۹
mp3
250 مگابایت
226
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

نوشته پشت جلد کتاب صوتی خوشبختی را به بها می دهند نه به بهانه:

در پشت جلد کتاب صوتی خوشبختی را به بها می دهند نه به بهانه بخشی از داستان را می‌خوانیم: مردی،‌ شبی را در خانه‌ای روستایی می‌گذراند و پنجره‌های اتاق باز نمی‌ شد. نیمه شب احساس خفقان کرد و در تاریکی به سوی پنجره رفت، نمی‌توانست آن را باز کند. با مشت به شیشه پنجره کوبید و هجوم هوای تازه را احساس کرد و سراسر شب را راحت خوابید. صبح روز بعد، فهمید که شیشه کتابخانه را شکسته است و تمام مدت شب، پنجره بسته بوده است.‌او فقط با فکر اکسیژن (باور) اکسیژن را به خود رسانده بود! چیزی که به طور عمیق باور داشته باشید برایتان به واقعیت تبدیل می‌شود.

شما آنچه را می‌ بینید باور نمی‌کنید، بلکه آن چیزی را می‌ بینید که پیش‌تر به عنوان یک باور انتخاب کرده‌اید. اگر می‌ خواهید محال‌ترین اتفاق دنیا در زندگی‌ تان رخ دهد، باور محال بودنش را تغییر دهید. کتاب صوتی خوشبختی را به بها می دهند نه به بهانه داستان های کوتاه و شگفت انگیز برای آفرینش خوشبختی و ساختن زندگی شاهد و موفق می باشد و یکی بهترین کتاب های روانشناسی است که در بخش روانشناسی سایت صد فایل قرار دارد.

در بخشی از کتاب صوتی خوشبختی را به بها می دهند نه به بهانه هم خواهید شنید:

تام دمپسی از فاصله ی حدود پنجاه و شش متری به دروازه گل زد. این گل یکی از گل های عجیب در تاریخ فوتبال است و در عین حال قابل تحسین. اما چیزی که این عمل را هیجان انگیز تر می کند، این است که لین گل را با پایی زد که نصف پای دیگرش بود.  پای راست تام در هنگام تولد بدون انگشت بود‌. تام معتقد است که والدین او باعث شدند او بر معلولیت خود غلبه کند.

او می گوید:

من خوشبخت بودم که والدینم مرا به علت معلولیتم محدود نکردند. به هنگام آموزش های جسمانی، هرگز نگفتند که تو نمی توانی. من پسر بچه که بودم هر کاری را که می خواستم می کردم. نکته: اگر در رویارویی با مشکلات زندگی با نگرش فکر می کنم بتوانم جلو بروید، یعنی همان کاری که تام دمپسی کرد، بسیار جلوتر از کسانی خواهید بود که از شکست می هراسند.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: ۱۲ فایل صوتی

نویسنده: سعید گل محمدی

تعداد صفحات: ۲۲۶

موضوع:روانشناسی

ناشر: انتشارات نسل نواندیش

 

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.