کتاب صوتی تخیل فعال اثر رابرت جانسون

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۶ فروردین ۱۳۹۹
صوتی mp3
250 مگابایت
۱۰,۰۰۰ تومان
خرید

درباره کتاب صوتی تخیل فعال:

کتاب صوتی تخیل فعال نوشته رابرت جانسون نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. درون ما آدم های زیادی زندگی می‌کنند، آدم‌ هایی که در جاهایی ما را برای تصمیم‌ گیری‌ های مهم زندگی دچار شک و تردید می‌کنند. سربزنگاه سر و کله شان پیدا می‌شوند و وسوسه‌ای را به جان ما می‌ اندازند که دست به کارهایی بزنیم که بعد پشیمان می‌ شویم. در برخی مواقع هم آدم‌ هایی هستند که می‌خواهند به ما خط بدهند و به ما کمک برسانند و فریاد می‌زنند تا حرف آن‌ ها را گوش دهیم‌. کتاب تخیل فعال یکی از بهترین کتاب های انگیزشی است که در بخش روانشناسی سایت صد فایل قرار دارد.

یک راه طبیعی که از طریق آن ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه می‌توانند باهم گفت‌وگو و کار کنند تخیل فعال است. هدف از این کتاب صوتی، فراهم آوردن یک روش عملی و مرحله به مرحله است تا بتوانید تخیل فعال را انجام دهید. شما یک روش چهار مرحله‌ای برای کار روی تخیل فعال خواهید یافت. راهیابی به تخیل فعال، تخیل فعال سفری است افسانه ای، راهبردی ۴ مرحله ای به تخیل فعال (دعوت، گفتگو، ارزشها، مراسم ها و…) از موضوعات شرح داده شده در این کتاب هستند.

بخشی از متن کتاب صوتی تخیل فعال:

روان از دو قسمت خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است. خودآگاه بخشی از روان است که ما از کارکردهای آن اطلاع داریم و رفتار اختیاری ما را شامل می شود و تحت کنترل ماست. اکثر مردم این قسمت را روان خود می دانند. ناخودآگاه بخشی از روان است که نسبت به اعمال و رفتار آن آگاهی ندارند و به صورت خودمختار و خارج از تسلط و اراده ی آن هاست. یک تعامل دو طرفه میان خودآگاه و ناخودآگاه روانی وجود دارد.

ناخودآگاه ما به طور آشکارا از رفتارهای آگاهانه ما تاثیر می پذیرد و اکثر آن ها را در رویاها نشان می دهد. بسیاری از احساسات و رفتارهای ما نیز تحت تاثیر ناخودآگاه است. ممکن است رفتاری که روی دیگران بی تاثیر است روی ما تاثیر شدیدی بگذارد که نشان دهنده آن است که آن رفتار در گذشته برای ما با تجربه ی بدی همراه بوده و به مرور به ناخودآگاه ما وارد شده و با دیدن وضعیت مشابه احساس مشابهی را در ما بیدار می کند.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: ۱۶

نویسنده: رابرت الکس جانسون

مترجم: نیلوفر نواری

تعداد صفحات:

 

پشتیبانی خرید: ۰۹۱۱۵۵۶۹۷۲۲ (فقط پیامک)

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.